BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

Kaymakamlığımız tarafından Öğretmenevi Lokali'nde düzenlenen programa, Kaymakam Ender Faruk UZUNOĞLU, Belediye Başkanı Fazlı YÜKSEL, Siyasi Parti Başkanları, Kurum Müdürleri ve Vatandaşlar katıldı.

Vatandaşların Bayramını kutlayan Kaymakamımız Ender Faruk UZUNOĞLU konuşmasında, insanları kaynaştıran, birlik ve beraberlik ruhunu geliştiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma hislerinin yoğun olarak yaşandığı bir Ramazan Bayramı'nı daha idrak etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, ilçe olarak huzurlu bir Ramazan ayı ile birlikte, şimdi ise huzurlu bir bayram yaşadıklarını ifade etti.

Daha sonra Askerlik Şube Başkanlığı, İlçe Jandarma Komutanlığı, Belediye itfaiye amirliği ve İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli nöbetçi personellerin bayramını kutlayan Uzunoğlu ve beraberindekiler, Hastanede yatan hastaları da ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

D-100 Karayolu üzerinde yol uygulaması yapan İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı askerlerinde bayramını kutlayan Kaymakamımız, Vatandaşların huzurlu bir Bayram geçirmesi için çalışan tüm güvenlik görevlilerini canı gönülden kutluyorum. Hepsinin ailelerine saygı ve selamlarımı iletiyorum" dedi.