GÖZKÖY KÖYÜ KAHVALTI PROGRAMI

Kaymakamımız Ender Faruk UZUNOĞLU, işadamı Bayram İNUN tarafından düzenlenen Gözköy Köyü 60 yıllık su probleminin çözülmesi dolayısıyla düzenlenen teşekkür programına katıldı.

Kahvaltının ardından programda konuşan Kaymakamımız Ender Faruk UZUNOĞLU; "Böyle bir güne beni davet ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Kaymakamlık bir ekip işidir, biz hepimiz bir bütünüz. 13 Mühedisimizle birlikte hareket ederek bu sorunu çözüme kavuşturduk. Gözköy Köyü'nün su probleminin çözümü yapım aşamasında. Bugün 15 Temmuz. Türkiye devletiyle milletiyle bir bütündür. Devleti yaşatmak için Milleti yaşatmak gerekir. Devleti oluşturan millettir. Türk Milleti feraseti sayesinde her zaman başarıya ulaşmış, zorlukların üstesinden gelmiştir. Bugün su problemimizi bitirdik yarın yol problemimiz bitecek. Bütün sorunları çözmeye çalışacağız ve inşallah bunda başarılı olacağız. Problemlerimizin çözümünde büyük payı olan Sayın Valimiz Davut GÜL'e teşekkür ederim. Tekrardan hepinize teşekkür eder, şükranlarımı sunarım. 15 Temmuz Gazilerimize Allah'tan uzun ömürler diliyorum. Şehitlerimize Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. " dedi.

Yemek programına; Ak Parti İstanbul Milletvekili Ekrem ERDEM, Belediye Başkanı Fazlı YÜKSEL, İlçe Özel İdare Müdür Vekili Adem KUZPINAR, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa UĞURLU, MHP İlçe Başkanı Ahmet Turan ÇALIŞIR, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Akademisyenler, Dernek Başkanları muhtarlar ve Gözköy Köyü vatandaşları katıldı.